Get Fit Persoonlijke Begeleiding Health Scan
Get Fit Club Gezond Slank

Fitness voor senioren in Waregem

Fitness voor senioren bij onze club in Waregem is meer dan zomaar oefeningen doen; het is een stap naar een gezonder, gelukkiger en onafhankelijker leven. Bij Get Fit begrijpen we de unieke behoeften van senioren en bieden we een veilige, uitnodigende omgeving waar je op jouw eigen tempo kunt trainen.

Get Fit Intake Icon

Intakegesprek

Get Fit Gepersonaliseerde Instelling Icon

Trainingsschema op maat

Get Fit Training Met Opvolging Icon

Persoonlijke opvolging

Fitness biedt niets dan voordelen voor senioren

Voor senioren is fitness essentieel voor het welzijn. Het verbetert niet alleen de hartgezondheid en botdichtheid, maar verhoogt ook de spierkracht, wat essentieel is voor dagelijkse activiteiten. Bij ons krijg je meer dan een plek om te trainen; je geniet van fitness met begeleiding, wat essentieel is voor een veilige en effectieve training. We richten ons net zo goed op de mentale gezondheid en sociale interactie, als op de fysieke gezondheid. Dit zorgt niet alleen voor een betere fysieke gezondheid, maar ook voor een verbeterd algemeen welzijn. Bij onze fitness in Waregem zorgen we ervoor dat je geniet van alle voordelen van fitness voor senioren. Onze getuigenissen spreken voor zich!

Get Fit Club Herfstactie Banner
Get Fit Club Try Out

Probeer Het

Maak een afspraak en kom langs in één van onze clubs. Één van onze medewerkers zal je rondleiden en volledig informeren over de mogelijkheden.

Get Fit Club Circuit Fitness

Kom langs en begin vandaag met een gezonder leven

Bezoek onze club en ontdek hoe wij met een persoonlijke benadering jouw leven kunnen verbeteren. Ook voor gepersonaliseerde trainingsschema’s bij rugklachten kan je op ons rekenen. Contacteer ons voor een intakegesprek en een gezondheidsscan om te starten met jouw persoonlijke fitnessreis. Vul het contactformulier in voor meer informatie over onze aanpak.

Personal
Training

Je kan je revalidatiefitness plan ook combineren met een 1 op 1 trainingssessie met één van onze coaches. Maak een afspraak en bekijk hoe je sneller vooruitgang kan maken.

Get Fit Club Personal Training

Onze formules

Get fit

 • Milon circuit
 • Standaard toegangsuren
 • Bodyscan
 • 4 wekelijkse opvolging
 • Gepersonaliseerd trainingsschema
 • Kracht en cardiometingen
 • Milon me app
 • Aparte douches, kleedkamers en lockers
Vraag naar andere formules!

€ 17,5/week

bij overeenkomst 18 maand

Meest gekozen

Get fit all-in

 • Alle voordelen van Get Fit

+

Gezond slank

 • Wekelijkse menu’s
 • Vernieuwende recepten

+

ABOPLUS

 • 7/7 toegankelijk
 • Ook op feestdagen
 • Ruimere toegangsuren
Vraag naar andere formules!

€ 21,75/week

bij overeenkomst 18 maand

Get fit Personal training

 • Doelgerichte training
 • Bodyscan
 • Kracht en cardiometingen
 • Begeleiding op maat
 • Gepersonaliseerde workouts
 • Sneller resultaat
 • 1 op 1 of 2 op 1
 • Beurtenkaart 10+1 mogelijk

€ 40/beurt

Onze coaches